logologo

Актуально

Детальніше...Два місяці - з 15 вересня до 15 листопада - Рятівна археологічна служба приймала пропозиції на конкурс на найкращу концепцію логотипу Львівської археологічної експедиції.  Загалом було подано 25 робіт від 18 авторів. 

Детальніше...У Львові урочисто відкрили відреставровану Чорну кам’яницю - колишній житловий будинок на пл. Ринок, 4, у якому нині розташовано Львівський історичний музей. А ми нагадуємо, що теж були причетні до великого проекту реставрації цієї знакової будівлі: у 2016–2017 рр. виконували археологічні дослідження у її внутрішньому подвір’ї.

Детальніше...Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України оголошує конкурс на концепцію логотипу Львівської археологічної експедиції

Детальніше...Старожитності варварських племен у першій половині I тис. н. е.: до 90-річчя В. д. Барана. — Київ: іа НАН України, 2019. — 262 с. (Oium, 6). ISBN 978-617-7810-03-1

Детальніше...До цьогорічного Міста Професій, яке відбувалось у Львові, ми зробили спеціальні археологічні розмальовки для дітей. Запрошуємо скачувати та розмальовувати!

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції «Археологія Поділля».

Детальніше...Запрошуємо до участі в щорічній, цього разу уже XVI науковій конференції «Археологія Заходу України», яка відбудеться 22-24 травня у Львові, за адресою В. Винниченка, 24.

Детальніше...12 травня археолог Остап Лазурко прочитав лекцію «Врятовані скарби підземного Львова» для юних математиків з Math madness Club.