logologo

Актуально

Детальніше...Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України оголошує конкурс на концепцію логотипу Львівської археологічної експедиції

Детальніше...Старожитності варварських племен у першій половині I тис. н. е.: до 90-річчя В. д. Барана. — Київ: іа НАН України, 2019. — 262 с. (Oium, 6). ISBN 978-617-7810-03-1

Детальніше...До цьогорічного Міста Професій, яке відбувалось у Львові, ми зробили спеціальні археологічні розмальовки для дітей. Запрошуємо скачувати та розмальовувати!

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції «Археологія Поділля».

Детальніше...Запрошуємо до участі в щорічній, цього разу уже XVI науковій конференції «Археологія Заходу України», яка відбудеться 22-24 травня у Львові, за адресою В. Винниченка, 24.

Детальніше...12 травня археолог Остап Лазурко прочитав лекцію «Врятовані скарби підземного Львова» для юних математиків з Math madness Club. 

Детальніше...20 лютого у приміщенні Центру Шептицького (паркова аудиторія) відбудеться презентація книжки «Культурно-поселенські зміни в басейні річки Вишня» та дискусія про стан та перспективи суцільних археологічних обстежень Львівської області. 

Детальніше...Нещодавно світ побачив ще один том із серії «Атлас українських історичних міст». Цього разу він присвячений Галичу.