konkurs logoНауково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України оголошує конкурс на концепцію логотипу Львівської археологічної експедиції

Вимоги до конкурсних робіт:

1. Логотип має бути простим, сучасним, легко запам’ятовуватись; 

2. Логотип має асоціюватись з археологією та Львовом;

3. Логотип може бути кольоровим, але має добре прочитуватись і в одному кольорі, тому на конкурс має бути подано два варіанти: кольоровий та чорно-білий;

4. Логотип повинен бути авторським;

5. Логотип повинен бути придатний для використання та нанесення на різноманітних предметах, матеріалах, наприклад, друкованих виданнях, сувенірній продукції (папір, картон, скло, дерево, метал), кераміці, фото-, відео- матеріалах, вивісках, веб-ресурсах тощо;

6. При розробці логотипу заохочується використання назви «Львівська археологічна експедиція», або її абревіатури, а також, при потребі, форм чи елементів зі знахідок РАС у Львові, з якими можна ознайомитись у каталозі;

7. Логотип має супроводжуватись коротким письмовим обґрунтуванням змісту.

 

Терміни прийому робіт: 15 вересня - 15 листопада 2019 (згідно із змінами від 21 жовтня)

Усі конкурсні роботи просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою «На конкурс». 

З усіма питаннями та за консультаціями просимо звертатись на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місто проживання, контактні телефони та електронна адреса.

Винагорода: 

За перше місце - 9000 грн

За друге місце - 6000 грн

За третє місце - 3000 грн

Результати конкурсу будуть оголошені 30 листопада.

Детально з усіма умовами конкурсу можна ознайомитись у Положенні.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс на розробку

логотипу Львівської археологічної експедиції

 

Організатор конкурсу:

Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України.

І. Загальні положення

1.1. Положення про конкурс на розробку логотипу Львівської археологічної експедиції (далі - Конкурс) визначає єдині вимоги щодо визначення кращого логотипу.

1.2. Логотип – будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна стати зображенням Львівської археологічної експедиції. 

ІІ. Мета та завдання конкурсу:

2.1. Конкурс проводиться з метою розробки логотипу Львівської археологічної експедиції, який буде впізнаваний та спрямований на формування позитивного іміджу археологічної експедиції.

2.2. Завданнями Конкурсу є:

  • залучення максимальної кількості учасників до розробки логотипу;
  • створення унікального логотипу

ІII. Умови проведення конкурсу:

3.1. Для проведення Конкурсу створюється та затверджується персональний та кількісний склад організаційного комітету з підготовки та проведення Конкурсу (далі - Організаційний комітет).

3.2. Основною формою роботи Організаційного комітету є засідання.

3.3. Засідання Організаційного комітету є легітимним, якщо на ньому присутні не менш як дві третини від його складу.

3.4. Рішення Організаційного комітету приймається більшістю від присутніх членів шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів, голова Комітету має право вирішального голосу.

3.5. Члени Організаційного комітету беруть участь в обговоренні, розгляді та зіставленні конкурсних робіт і забезпечують прийняття рішення про визначення переможця. Робота, яка набрала найбільшу кількість голосів вважається переможцем.

            3.6. У Конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи, які є резидентами України.

3.7. Участь у конкурсі безкоштовна.

3.8. Конкурсні роботи надсилаються на розгляд в електронному вигляді за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у період з 15 вересня по 15 листопада 2019 року (згідно зі змінами від 21 жовтня)

3.9. Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

3.10. Організаційний комітет не несе відповідальності за несвоєчасне надходження, втрату чи пошкодження заявки.

3.11. Конкурсні роботи, які надійдуть несвоєчасно або не відповідатимуть умовам Конкурсу, або оформлені з порушенням встановлених правил, до участі у Конкурсі не допускаються.

3.12. Конкурсні роботи, подані на Конкурс, не рецензуються.

3.13. Організаційний комітет має право безоплатно, без відшкодування учасникам Конкурсу публікувати їх імена в друкованих та електронних матеріалах.

3.14. Участь у конкурсі автоматично означає, що автор у разі зайняття конкурсною роботою призового місця передає права інтелектуальної власності на неї організатору конкурсу (НДЦ «Рятівна археологічна служба» ІА НАН України) і дає дозвіл на вільне використання його в рекламно-інформаційних та промоцій них цілях.

 IV. Вимоги до конкурсних робіт:

4.1. Логотип повинен бути поданий у векторному форматі (вимога відмінена згідно зі змінами від 21 жовтня)

4.2. Логотип має бути простим, сучасним, легко запам’ятовуватись

4.3. Логотип має асоціюватись з археологією та Львовом

4.4. Логотип може бути кольоровим, але має добре прочитуватись і в одному кольорі, тому на конкурс має бути подано два варіанти: кольоровий та чорно-білий

4.5. Логотип повинен бути авторським

4.6. Логотип повинен бути придатний для використання та нанесення на різноманітних предметах, матеріалах, наприклад, друкованих виданнях, сувенірній продукції (папір, картон, скло, дерево, метал), кераміці, фото-, відео- матеріалах, вивісках, веб-ресурсах тощо

4.7. При розробці логотипу заохочується використання назви «Львівська археологічна експедиція», або її абревіатури, а також, при потребі, форм чи елементів зі знахідок РАС у Львові, з якими можна ознайомитись у каталозі

4.8. Логотип має супроводжуватись коротким письмовим обґрунтуванням змісту.

4. 9. До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місто проживання, контактні телефони та електронна адреса.

 V. Визначення переможців Конкурсу

5.1. Результати роботи оргкомітету оформляються протоколом засідання.

5.2. Протокол засідання містить інформацію:

  • дату, час та місце проведення;
  • прізвища, імена та по батькові членів оргкомітету;
  • прізвища, імена та по батькові конкурсантів;
  • результати голосування.

5.3. Оргкомітет визначає 3 роботи-фіналісти на основі критеріїв оцінки та голосування членів.

5.4. Організаційний комітет та організатор Конкурсу залишають за собою право використовувати надані конкурсні роботи в некомерційних цілях і без винагороди автору, але з обов’язковим зазначенням імені автора.

5.5 Рішення оргкомітету є остаточним, перегляду чи оскарженню не підлягає.

 VІ. Нагородження переможця Конкурсу

6.1. Переможець конкурсу отримує винагороду у розмірі 9 000 (дев’ять тисяч) грн. За друге місце учасник отримує винагороду - 6 000 (шість тисяч) грн, за третє - 3 000 (три тисячі) грн.

6.2. Розмір винагороди вказаний без вирахування податків. Виплата винагороди фізичній особі здійснюється або в готівковому, або в безготівковому вигляді, після вирахування встановлених ПКУ податків, зборів, утримань із суми винагороди за чинними на момент виплати ставками. Переможець зобов'язується надати свої паспортні дані, ІПН та дозвіл на обробку персональних даних. Ненадання вказаних документів є підставою у відмові виплати винагороди. Виплата винагороди юридичній особі відбувається після взаємного узгодження правово-документального відображення такої операції.

6.3. Організатор залишає за собою право виділення меншої кількості переможців (призових місць) у зв'язку з недостатньою кількістю заявок, їх низьким художньо-презентаційним рівнем, невідповідністю концепції чи вимогам конкурсу.

6.4. Право використання робіт авторів-переможців Конкурсу передаються НДЦ «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України.