logologo

Детальніше...Виставка експонувалася в Україні у 2017-2018 рр. Її представили у чотирьох містах: Львові, Києві, Полтаві та Миколаєві. 

Детальніше...За ініціативи Відділу археології ранніх слов’ян та регіональних досліджень ІА НАН України, НДЦ «Рятівна археологічна служба» ІА НАН України та Київського національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова від 15 січня 2016 р. в Археологічному музеї ІА НАНУ (м. Киїів, вул. Б. Хмельницького, 15) експонується виставка «Археологія Дністра: пам’ятки палеоліту та римського часу (дослідження 2012-2015 рр.)». Виставка презентує матеріали розкопок останніх років унікальних пам’яток доби палеоліту та пізньоримського часу біля сіл Непоротове та Комарів (Чернівецька обл.).


Детальніше...Протягом трьох років у шести містах Польщі (Кракові, Любліні, Вроцлаві, Варшаві, Познані та Біскупіні) «Рятівна археологічна служба» презентує проект «Врятовані скарби підземного Львова».

Детальніше...Де жили на Львівщині люди часу палеоліту, якими знаряддями праці користувались наші предки шість тисяч років тому, та якою була зброя у сучасників римської імперії. Про усе це, та ще про багато цікавого розповіла виставка, яку 18 вересня 2015 року відкрили в історико-краєзнавчому музеї «Мостищина».

Детальніше...24 серпня у Люблінському музеї відкрили виставку «Врятоване минуле: археологія з-під ковша екскаватора».

Детальніше...15 серпня, до Дня археолога, у Львівському палаці мистецтв відбулося відкриття виставки «Врятоване минуле Львова». Виставка банерів презентує результати археологічних досліджень проведених «Рятівною археологічною службою» у Львові за останні 10 років.

Детальніше...25 березня 2014 року в рамках проведення у місті Жешуві 30 ювілейної конференції відкрили виставку «Врятоване минуле: археологія з-під ковша екскаватора».

Детальніше...3 жовтня 2013 року, в рамках проведення міжнародної археологічної конференції, в Історичному музеї міста Ісперіх відкрили виставку «Врятоване минуле: археологія з-під ковша екскаватора».

Детальніше...Третього вересня 2013 року у львівському Музеї історії релігії відкрили виставку «Вершина розвитку цивілізації гетів». Банерна виставка презентувала епоху розквіту однієї з найвизначніших цивілізацій Східної Європи, яка припадає на кінець І тис. до н. е. 

Детальніше...23 серпня 2013 року у галереї «Гердан» відкрили виставку «Старі мури». Вона презентувала результати першого у Львові мистецького пленеру, проведеного на місцях археологічних розкопок.