DSC 904714 грудня у Музеї етнографії та художнього промислу відкрилась виставка «Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова». 

Виставка базується на результатах археологічних досліджень 1997-2010 років, які проводили під час будівництва дороги А4 від Кракова до кордону з Україною. Їх результати представлено на 47 банерах, чотирьох цифрових екранах та у 8 виставкових вітринах, у яких зібрано понад 600 артефактів. На виставці показано речі давнього мистецтва та ремесел, речі щоденного вжитку, біжутерію, скло, знаряддя праці та військові знаряддя.

Львів став першим місто поза межами Польщі, де презентували виставку. Окрім Львова, її експонування заплановано ще в кількох містах України, які є центрами археологічної науки: Києві, Полтаві та Дніпрі.

На відкритті були присутні: начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Ощищенко, директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук, народна депутатка України Оксана Юринець та Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольські. 

Виставка відбувається під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.